מחפש עובדים

חיפוש עובדים

חברת תיגבור מתמחה באיוש, גיוס והשמת עובדים למגוון רחב של משרות: החל ממשרות זמניות ועד משרות בכירות וקבועות, לחברה מאגר של למעלה מ- 100,000 מועמדים בפוטנציאל לעבודה.
תיגבור צברה מעל 33 שנות וותק של פעילות מקצועית ואיכותית. תיגבור נותנת שירותים בתחום כח אדם וסיעוד, שרותי שמירה ואבטחה, שירותי ניקיון, שירותי מיקור חוץ וסוכנות ביטוח. תיגבור מספקת שירותי כ"א וסיעוד למגזרים שונים: ענף שירותי הבריאות ,בנקים ,חברות ביטוח, מפעלי תעשייה, חברות הייטק, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועמותות , ועוד

השמת עובדים עם מוגבלות

קבוצת תיגבור שמחה להודיעך כי במסגרת הרחבת הפעילות ובמסגרת פעילותנו בדירוג מעלה, ביחד עם המרכז הישראלי לתעסוקה, נבחרנו לשמש כגוף המקצועי של הביטוח הלאומי בנושא השמה בעבודה, במסגרת שיקום תעסוקתי למועמדים עם מוגבלות. מטרת הפעילות לאפשר למעסיק לפתוח את שעריו בתנאים נוחים יותר ותוך קבלת תמיכה וסיוע במידה ונדרש ולאפשר קליטת עובדים המודרים בדר"כ ממקומות עבודה. מדובר בעיקר בשלושה סוגי אוכלוסיה:
1. אנשים המתמודדים עם מוגבלויות שונות עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפגעי פעולות איבה.
2. אנשים אשר מתמודדים עם מוגבלות מלידה או כתוצאה ממחלה.
3. אלמנים / אלמנות בכל גיל הזכאים לשירותי שיקום תעסוקתי בשל מצבם המשפחתי.


בכל המקרים מדובר באנשים כשירים לעבודה, עם הרגלי עבודה טובים, שרצונם העז מאפשר להם להתגבר על מכשולים ולעמוד באתגרים ואולי גם להיות פחות "מפונקים".
אנחנו מציעים תמיכה לעובד וליווי שיקל עליו את ההסתגלות וההשתלבות (ליווי אישי ו/או קבוצתי). וכן תמיכה וליווי למעסיקים אשר ירצו בכך.
כמו כן במכל מקרה שתידרשנה התאמות כלשהן לשם קליטתו המוצלחת של העובד, אנו נסייע בנושא יחד עם מכרזי התמיכה במעסיקים של משרד הכלכלה.

 

חיפוש עובדים