תגבור כח אדם - חברת השמה  

חברת השמה - תגבור כח אדם , מונה 35 סניפים ברחבי הארץ.

סניפי תגבור

לחברת תיגבור 35 סניפים ברחבי הארץ, הפועלים בארבעה אזורים גיאוגרפיים. האזורים מחולקים לארבעה אשכולות: צפון, מרכז, ירושלים ודרום .
כל סניף  אחראי לגיוס לקוחות, ולגיוס והשמת עובדים באשכול. הסניפים פועלים בתיאום למתן שירותי כוח אדם ללקוחות ארציים ומקומיים .  לסניפי תיגבור יכולת גיוס של אלפי עובדים ביום. יכולת גיוס עובדים מקצועיים באמצעות מיון ואבחון מקצועי ויכולת גיוס עובדים במגזרים שונים.  לסניפי תיגבור מאגר עובדים מקצועיים רחב ומגוון רחב של לקוחות .

 לחץ כאן לסניפי תגבור

מגוון רחב של משרות פנויות

חיפוש עובדים

חברת תיגבור מתמחה באיוש, גיוס והשמת עובדים למגוון רחב של משרות: החל ממשרות זמניות ועד משרות בכירות וקבועות, לחברה מאגר של למעלה מ- 100,000 מועמדים בפוטנציאל לעבודה. תיגבור צברה מעל 35 שנות וותק של פעילות מקצועית ואיכותית.  תיגבור נותנת שירותים בתחום  כח אדם וסיעוד, שרותי שמירה ואבטחה, שירותי ניקיון, שירותי מיקור חוץ וסוכנות ביטוח. תיגבור מספקת שירותי כ"א וסיעוד למגזרים שונים: ענף שירותי הבריאות ,בנקים ,חברות ביטוח, מפעלי תעשייה, חברות הייטק, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות עמותות , ועוד.

לחץ כאן לחיפוש עובדים

אני מחפש עבודה רק בתגבור כח אדם!

חיפוש משרות

תהליך חיפוש משרה יכול להיות תהליך ארוך וקשה לחברת תיגבור יש את הכלים והיכולות להפוך את חיפוש העבודה לתהליך פשוט וקל . נציגי החברה ילוו אותך בדרך להצלחה הבאה שלך.

בעמוד זה באפשרותך לאתר את כלל המשרות הפנויות נכון לרגע זה ולבחור את המתאימות ביותר עבורך. על מנת להגיש את מועמדותך, עליך לבחור את המשרה הרצויה מרשימת משרות ולשלוח את קורות החיים שלך.

לחץ כאן לחיפוש משרות

מגוון רחב של מודעות דרושים

ברוכים הבאים לקבוצת תגבור המציעה מגוון רחב של משרות פנויות 

תיגבור היא מהקבוצות המובילות בישראל בתחום פתרונות כח אדם, ומתמחה באספקת פתרונות מידיים לכל המגזרים המקצועיים. החברה מגייסת עובדים לחברות ולפרויקטים מרובי כח אדם, ובאמצעות פריסתה הגיאוגרפית והחברות הבנות שלה, היא מעניקה שירותים בהיבטים רבים ומגוונים של גיוס ומשאבי אנוש, רווחה, סיעוד, אבטחה, ניקיון וניהול בתי אבות. החברה הוקמה ב 1978- ועוסקת בגיוס וניהול עובדים למעלה מ 35- שנה. החל משנת 2007 , מניותיה נסחרות בבורסה. החברה מגייסת כ 40,000- איש מדי שנה באמצעות 35 סניפי תיגבור הפזורים בכל רחבי הארץ. הסניפים מתמחים בפתרונות גיוס עובדים זמניים וקבועים כאחד, ומופעלים ע"י 350 מנהלים ואנשי תפעול.

עם לקוחות החברה נמנים : בנקים ,חברות ביטוח, חברות סלולר, מפעלי תעשייה, חברות הייטק, בתי-מלון, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועמותות.

חברת תיגבור הוסמכה לתו תקן בינלאומי ISO 9001 המהווה אישור לאיכות ולמצוינות.

חברות בנות